Woreczki Foliowe z Nadrukiem
Chcesz kupić woreczki foliowe i nie wiesz które wybrać?

Podpowiadamy ….Woreczki foliowe dzielą się przede wszystkim na rodzaj zastosowanego surowca. Dodatkowe parametry które należy ustalić to grubość folii, kolor, rozmiar – ale o tym później.1. Woreczki Foliowe HDPE – Są to woreczki wykonane z cienkiej foli HDPE(polietylen o dużej gęstości należy do miękkich i elastycznych termoplastów). Minimalną grubość proponjemy 10my. Najczęściej stosuje się je w piekarnictwie i cukiernictwie do pakowania chlebów, ciast i innych wypieków a także w sklepach spożywczych do wszelkiego rodzaju produktów sypkich, warzyw i owoców. Najważniejszą ich zaletą jest niska cena.Dostępne rozmiary woreczków HDPE:
od 14x4x26 do 20x4x55

2. Woreczki Foliowe LDPE – Są to woreczki wykonane z grubszej folii niż ich poprzednik. Minimalna grubość to około 25my wzwyż. LDPE czyli polietylen niskiej gęstości – jest przezroczysty, giętki i miękki, zachowuje elastyczność w niskiej temperaturze (nawet do –60 °C), bezwonny, całkowicie obojętny fizjologicznie, przepuszczalny dla gazów (tlenu i dwutlenku węgla) i substancji aromatycznych (zapachów), natomiast mało przepuszczalny dla pary wodnej, podatny na zgrzewanie, mało odporny na wyższe temperatury.


3. Woreczki Polipropylenowe CPP- Są to najbardziej ekskluzywne a zarazem najdroższe woreczki do pakowania np. żywności. Stosuje się je do produktów których chcemy wyeksponować ich walory wizualne. Woreczki PP są błyszczące i szeleszczące co daje wrażenie wysokiej jakości produktu. PP jest tworzywem o najmniejszej gęstości spośród stosowanych szeroko polimerów. Wykazuje on dużą odporność chemiczną, zwłaszcza w temperaturze pokojowej, w której jest prawie całkowicie odporny na działanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych.

Wyróżnij się !

Chcesz się wyróżnić, rozreklamować …

Mamy dla Ciebie rozwiązanie.Proponujemy nadruk na woreczkach foliowych.
Wybierz rozmiar, ilość kolorów nadruku oraz grubość.

Ogranicza Ciebie tylko wyobraźnia.Zamówienia oraz pytania prosimy kierować na adres:
mariusz@ekspertpoludnie.pl

 lub pod numer   33 815 38 40

Biuro czynne: poniedziałek - piątek, 7:00 - 16:00